580
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
! Aircraft !! Tester(s) !! Remarks | ! Aircraft !! Tester(s) !! Remarks | ||
|- | |- | ||
| 737NGs || James || | | 737NGs || James Turner || | ||
|- | |- | ||
| 757 || James || | | 757 || James Turner|| | ||
|- | |- | ||
| A300 || Jonathan Redpath|| | | A300 || Jonathan Redpath|| | ||
Line 17: | Line 17: | ||
| A380 || Jonathan Redpath|| | | A380 || Jonathan Redpath|| | ||
|- | |- | ||
| Aerostar-700 || James || | | Aerostar-700 || James Turner || | ||
|- | |- | ||
| B1900D || James || | | B1900D || James Turner || | ||
|- | |- | ||
| CH-53E || Richard H. || | | CH-53E || Richard H. || | ||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| Cap 10C || Scott || | | Cap 10C || Scott || | ||
|- | |||
| Cessna 208B Caravan || James Turner || | |||
|- | |- | ||
| DR400 || Scott || | | DR400 || Scott || | ||
Line 40: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| Jaguar || Richard || | | Jaguar || Richard || | ||
|- | |||
| Junkers JU-52 || James Turner || | |||
|- | |- | ||
| hunter || Stuart || | | hunter || Stuart || |
edits