22
edits
Catalanoic (talk | contribs) (→Asia) |
(→Africa) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| Victoria Falls || Victoria Falls || Zimbabwe || {{no}} | | Victoria Falls || Victoria Falls || Zimbabwe || {{no}} | ||
|- | |||
| Ikoyi Bridge || Lagos || Nigeria || {{no}} | |||
|- | |||
|- | |||
| Millennium Tower || Abuja || Nigeria || {{no}} | |||
|} | |} | ||
edits