195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
! style="background:#efefef" | ICAO-Code !! style="background:#efefef" | Name of Airfield/Town !! style="background:#efefef" | Status (shared) !! style="background:#efefef" | Status (development) !! class="unsortable" style="background:#efefef" | Comment | ! style="background:#efefef" | ICAO-Code !! style="background:#efefef" | Name of Airfield/Town !! style="background:#efefef" | Status (shared) !! style="background:#efefef" | Status (development) !! class="unsortable" style="background:#efefef" | Comment | ||
|- | |||
| || Bautzen || generic || unknown | |||
|- | |||
| || Altenburg-Nobitz || generic || unknown | |||
|- | |||
| EDAD || Dessau || generic || unknown | |||
|- | |||
| EDAE || Eisenhüttenstadt || || unknown | |||
|- | |- | ||
| [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | | [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models |
edits