1,414
edits
No edit summary |
|||
Line 83: | Line 83: | ||
| {{key press|3}} | | {{key press|3}} | ||
| Show Overhead View | | Show Overhead View | ||
|- | |||
| {{key press|4}} | |||
| Show Forward Pedestal View | |||
|- | |||
| {{key press|5}} | |||
| Show Aft Pedestal View | |||
|- | |||
| {{key press|6}} | |||
| Show FCU Panel View | |||
|- | |- | ||
| {{key press|F1}} | | {{key press|F1}} |
edits