884
edits
(Added and deleted some aircrafts) |
(added 737-100) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|A|| [[Boeing 727-230]] || || ||CD ||[[YASim]] | |A|| [[Boeing 727-230]] || || ||CD ||[[YASim]] | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Boeing 737-100]] |||| ||CD||[[YASim]] | |||
|- | |||
|A|| [[Boeing 737-300]] ||1||1.9 || ||[[JSBSim]] | |A|| [[Boeing 737-300]] ||1||1.9 || ||[[JSBSim]] | ||
|- | |- |
edits