14
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
| EIDW || [[Dublin Airport|Dublin]] || Ireland || Europe ||align="center"| *** ||align="center"| M ||align="center"| 118.600 (7) ||align="center"| -- ||align="center"| 3/3 || | | EIDW || [[Dublin Airport|Dublin]] || Ireland || Europe ||align="center"| *** ||align="center"| M ||align="center"| 118.600 (7) ||align="center"| -- ||align="center"| 3/3 || | ||
|- | |||
| ELLX || Luxembourg || Luxembourg || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| L ||align="center"| 118.100 (2) ||align="center"| -- ||align="center"| 1/2 || very nicely model (use Terrasync) | |||
|- | |- | ||
| ENAL || Alesund || Norway || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| M ||align="center"| 118.100 (4) ||align="center"| -- ||align="center"| 1/1 || | | ENAL || Alesund || Norway || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| M ||align="center"| 118.100 (4) ||align="center"| -- ||align="center"| 1/1 || |
edits