14
edits
m (Add EDXW Sylt) |
No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| EDDW || Bremen || Germany || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| L ||align="center"| 118.500 (7) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/2 || very nicely modeled | | EDDW || Bremen || Germany || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| L ||align="center"| 118.500 (7) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/2 || very nicely modeled | ||
|- | |||
| EDFH || Frankfurt Hahn || Germany || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| L ||align="center"| 119.65 (7) ||align="center"| -- ||align="center"| 03/21 || very nicely model (use Terrasync) | |||
|- | |- | ||
| EDVE || [[Braunschweig Airport|Braunschweig]] || Germany || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| S ||align="center"| 119.350 (2) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/1 || | | EDVE || [[Braunschweig Airport|Braunschweig]] || Germany || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| S ||align="center"| 119.350 (2) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/1 || |
edits