652
edits
m (update TJTT, KJFK) |
m (Add EDXW Sylt) |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| EDVE || [[Braunschweig Airport|Braunschweig]] || Germany || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| S ||align="center"| 119.350 (2) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/1 || | | EDVE || [[Braunschweig Airport|Braunschweig]] || Germany || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| S ||align="center"| 119.350 (2) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/1 || | ||
|- | |||
| EDXW || Westerland Sylt || Germany || Europe ||align="center"| *** ||align="center"| M ||align="center"| 119.75 (2) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/1 || very nicely model famous sea-resort (use Terrasync) | |||
|- | |- | ||
| EEKE || Kuressaare || Estonia || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| S ||align="center"| 119.700 (4) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/0 || | | EEKE || Kuressaare || Estonia || Europe ||align="center"| ** ||align="center"| S ||align="center"| 119.700 (4) ||align="center"| -- ||align="center"| 2/0 || |
edits