449
edits
m (Robot: Cosmetic changes) |
No edit summary |
||
Line 278: | Line 278: | ||
| VHHH || Hong Kong || China || Asia ||align="center"| * ||align="center"| L ||align="center"| 118.400 (16) ||align="center"| many ||align="center"| 2/4 ||very nice mountain/sea area | | VHHH || Hong Kong || China || Asia ||align="center"| * ||align="center"| L ||align="center"| 118.400 (16) ||align="center"| many ||align="center"| 2/4 ||very nice mountain/sea area | ||
|- | |- | ||
| WSSS || Singapore Changi || Singapore || Asia ||align="center"| * ||align="center"| L ||align="center"| 118.600 (8) ||align="center"| many ||align="center"| 2/3 || | | WSSS || Singapore Changi || Singapore || Asia ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| 118.600 (8) ||align="center"| many ||align="center"| 2/3 || | ||
|- | |- | ||
| YBAS || Alice Springs || Australia NT || Australia ||align="center"| * ||align="center"| M ||align="center"| 118.300 (2) ||align="center"| 26 ||align="center"| 3/1 ||Australian Back-Country | | YBAS || Alice Springs || Australia NT || Australia ||align="center"| * ||align="center"| M ||align="center"| 118.300 (2) ||align="center"| 26 ||align="center"| 3/1 ||Australian Back-Country | ||
|- | |||
| YSSY || Brisbane || Australia NSW || Australia ||align="center"| *** ||align="center"| L ||align="center"| 120.500 (11) ||align="center"| many ||align="center"| 3/6 || | |||
|- | |- | ||
| YPDN || Darwin || Australia NT || Australia ||align="center"| * ||align="center"| M ||align="center"| 133.100 (8) ||align="center"| many ||align="center"| 2/1 || | | YPDN || Darwin || Australia NT || Australia ||align="center"| * ||align="center"| M ||align="center"| 133.100 (8) ||align="center"| many ||align="center"| 2/1 || |
edits