10
edits
(→List of airports: added LFRV) |
No edit summary |
||
Line 156: | Line 156: | ||
|- | |- | ||
| KAUS || Austin-Bergstrom Airport, TX || USA || America || | | KAUS || Austin-Bergstrom Airport, TX || USA || America || | ||
|- | |||
| KBOS || Boston Logan || USA || America || Tower, Terminals done | |||
|- | |- |
edits