392
edits
m (update) |
(added {{Languages|page}}) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
{| border=1 cellpadding=3 style="border: 1px #AAAAAA solid; border-collapse: collapse;background:#ffffff;" | {| border=1 cellpadding=3 style="border: 1px #AAAAAA solid; border-collapse: collapse;background:#ffffff;" | ||
|- style="background:#eeeeee;" | |- style="background:#eeeeee;" | ||
! width="20%" | | ! width="20%" | Tag | ||
! width="70%" | Text that will be shown | ! width="70%" | Text that will be shown | ||
! width="10%" | Place | ! width="10%" | Place | ||
Line 10: | Line 10: | ||
|<nowiki>{{abc}}</nowiki> | |<nowiki>{{abc}}</nowiki> | ||
|{{abc}} | |{{abc}} | ||
|Top | |||
|- | |||
|<nowiki>{{afd}}</nowiki> | |||
|{{afd}} | |||
|Top | |||
|- | |||
|<nowiki>{{Boeing}}</nowiki> | |||
|{{Boeing}} | |||
|Bottom | |||
|- | |||
|<nowiki>{{cleanup}}</nowiki> | |||
|{{cleanup}} | |||
|Top | |||
|- | |||
|<nowiki>{{cvs}}</nowiki> | |||
|{{cvs}} | |||
|Top | |||
|- | |||
|<nowiki>{{Languages|page}}</nowiki> | |||
|{{Languages|page}} | |||
|Top | |Top | ||
|- | |- | ||
Line 39: | Line 59: | ||
|{{stub}} | |{{stub}} | ||
|Top | |Top | ||
|} | |} | ||
edits