574
edits
m (Robot: Changing Category:List to Category:Lists) |
(Added JA-37) |
||
Line 684: | Line 684: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Saab Draken|Saab J35Ö Draken]] (J35oe) || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10|| 2.12 || 3 || | |A|| [[Saab Draken|Saab J35Ö Draken]] (J35oe) || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10|| 2.12 || 3 || | ||
|- | |||
|A|| [[Saab JA-37 Viggen|Saab JA-37 Viggen]] || || || || || || 2.8||2.10|| 2.12 || 3 |||[[JSBSim]] | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Saab JAS 39 Gripen]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10 || 2.12 || 3 || | |A|| [[Saab JAS 39 Gripen]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10 || 2.12 || 3 || |
edits