577
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 652: | Line 652: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Robin DR400]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 ||[[YASim]] | |A|| [[Robin DR400]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 ||[[YASim]] | ||
|- | |||
|A|| [[Robin DR400 Dauphin]] || || || || || || || 3.0 ||[[JSBSim]] | |||
|- | |- | ||
|H|| [[Robinson R22]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 ||[[YASim]] | |H|| [[Robinson R22]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 ||[[YASim]] |
edits