52
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 460: | Line 460: | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Horten Ho IX]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || 2.10 ||[[YASim]] | |A|| [[Horten Ho IX]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || 2.10 ||[[YASim]] | ||
|- | |||
|AZ || [[Hot Air Balloon]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| 2.10 || | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Hughes H-1 Racer]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10 || [[YASim]] | |A|| [[Hughes H-1 Racer]] || || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8||2.10 || [[YASim]] |
edits