89
edits
(Corrected information for Short Empire.) |
m (add the mirage 2000-5) |
||
Line 241: | Line 241: | ||
|A|| [[Dassault Mirage III]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| | |A|| [[Dassault Mirage III]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Dassault Mirage IV]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8 | |A|| [[Dassault Mirage IV]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Dassault Mirage 2000]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || | |A|| [[Dassault Mirage 2000]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8|| | ||
|- | |- | ||
|A|| [[Dassault Mirage | |A|| [[Dassault Mirage 2000-5]] || 1 || 1.9 || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8|| | ||
[[YASim]], aircraft=m2000-5 | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Dassault Rafale B]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8 || | |A|| [[Dassault Mirage F.1]] || || || || 2.4 || 2.6 ||2.8||[[YASim]] | ||
|- | |||
|A|| [[Dassault Rafale B]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 ||2.8|| | |||
|- | |- | ||
|A|| [[Dassault-Bréguet Super Etendard]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| | |A|| [[Dassault-Bréguet Super Etendard]] || || || 2.0 || 2.4 || 2.6 || 2.8|| |
edits