8,560
edits
mNo edit summary |
(+ Scenery list) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|flightgear-devel@lists.sourceforge.net | |flightgear-devel@lists.sourceforge.net | ||
|The most active list; where you can contact (core) developers. | |The most active list; where you can contact (core) developers. | ||
|- | |||
|'''FlightGear-Scenery''' | |||
|[http://sourceforge.net/mailarchive/forum.php?forum_name=flightgear-scenery archive] | |||
|[http://lists.sourceforge.net/lists/listinfo/flightgear-scenery subscribe] | |||
|flightgear-scenery@lists.sourceforge.net | |||
|Scenery developments | |||
|- | |- | ||
|'''FlightGear-Newsletter''' | |'''FlightGear-Newsletter''' |