138
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|Off topic chat || irc.flightgear.org || #fg_cantene | |Off topic chat || irc.flightgear.org || #fg_cantene | ||
|- | |||
|IFR Navigation Squawk || irc.flightgear.org || #airliners | |||
|} | |} | ||
edits