49
edits
Marsdolphin (talk | contribs) (Add a server) |
Marsdolphin (talk | contribs) (Add two servers) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| Airbus A320 & A330 Development | | Airbus A320 & A330 Development | ||
| https://discord.gg/7kzg9Te | | https://discord.gg/7kzg9Te | ||
|- | |||
| Airbus A350 Development | |||
| https://discord.gg/vK5f2s6 | |||
|- | |||
| LincolnWorks (747 and A380) | |||
| https://discord.gg/2DMVpnJ | |||
|- | |- | ||
| F-111 Aardvark | | F-111 Aardvark |
edits