320
edits
(→git) |
|||
Line 656: | Line 656: | ||
| libboost-dev || 1.67.0.1+b1 || | | libboost-dev || 1.67.0.1+b1 || | ||
|- | |- | ||
| libcurl4-openssl-dev || 7.64.0-4+deb10u1 || | | libcurl4-openssl-dev || 7.64.0-4+deb10u1 || OSG plugins | ||
|- | |- | ||
| libdbus-1-dev || 1.12.16-1 || | | libdbus-1-dev || 1.12.16-1 || | ||
Line 663: | Line 663: | ||
|- | |- | ||
| libfreetype6-dev || 2.9.1-3+deb10u1 || | | libfreetype6-dev || 2.9.1-3+deb10u1 || | ||
|- | |||
| libgif-dev || 5.1.4-3 || OSG plugins, may not be needed for FG | |||
|- | |- | ||
| libglew-dev || 2.1.0-4 || | | libglew-dev || 2.1.0-4 || | ||
|- | |||
| libjpeg62-dev || || OSG plugin | |||
|- | |||
| libnvtt-dev || 2.0.8-1+dfsg-8.1+b3 || | |||
|- | |- | ||
| libopenal-dev || 1:1.19.1-1 || | | libopenal-dev || 1:1.19.1-1 || | ||
|- | |- | ||
|libopenscenegraph-3.4-dev || 3.4.1+dfsg1-5 || | |libopenscenegraph-3.4-dev || 3.4.1+dfsg1-5 || | ||
|- | |||
| libpng12-dev || 1.2.54-6 || OSG plugins | |||
|- | |- | ||
| libqt5opengl5-dev || 5.11.3+dfsg1-1+rpi1+deb10u3 || | | libqt5opengl5-dev || 5.11.3+dfsg1-1+rpi1+deb10u3 || | ||
Line 693: | Line 701: | ||
|- | |- | ||
| qttools5-dev || 5.11.3-4 || | | qttools5-dev || 5.11.3-4 || | ||
|- | |||
| zlib1g-dev || 1:1.2.11.dfsg-1 || OSG plugin | |||
|} | |} | ||
edits