335
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 406: | Line 406: | ||
| {{forum link|type=member|u=21017|text=Megaf}} | | {{forum link|type=member|u=21017|text=Megaf}} | ||
| 2000 nmi Range and Radar Range. | | 2000 nmi Range and Radar Range. | ||
|- | |||
| mpcn01.fgprc.org | |||
| {{yes|Up}} | |||
| Shanghai, China | |||
| {{no}} | |||
| Weihao Lee | |||
| {{N/a}} | |||
| {{N/a}} | |||
| 100 nm Range and 2000nm Radar Range. | |||
|- | |||
| mpcn02.fgprc.org | |||
| {{yes|Up}} | |||
| NewYork, US | |||
| {{no}} | |||
| Sidi Liang | |||
| {{N/a}} | |||
| {{forum link|type=member|u=19791|text=sidi762}} | |||
| 200 nm Range and 2000nm Radar Range. | |||
|} | |} | ||
edits