2
edits
Line 378: | Line 378: | ||
| marisag | | marisag | ||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21604 marisag] | | [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21604 marisag] | ||
| {{N/a|None}} | |||
|- | |||
| mpserver22.flightgear.org | |||
| {{yes|Up}} | |||
| Munich, Germany | |||
| {{yes}} | |||
| Fabian Gilgen | |||
| ivelischt | |||
| ivelischt | |||
| {{N/a|None}} | | {{N/a|None}} | ||
|- | |- |
edits