195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
| [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | | [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[EDLA]] || Arnsberg-Menden || generic || unknown || nice | | [[EDLA]] || Arnsberg-Menden || generic || unknown || nice wavy pasture | ||
|- | |- | ||
| [[EDLE]] || Essen-Mühlheim || Taxidraw || unknown || | | [[EDLE]] || Essen-Mühlheim || Taxidraw || unknown || | ||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| [[EDVE]] || Braunschweig || many models || unknown || | | [[EDVE]] || Braunschweig || many models || unknown || | ||
|- | |||
| EDVI || Höxter-Holzminden || generic || unknown || nice wavy pasture | |||
|- | |- | ||
| (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || | | (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || |
edits