185
edits
m (→Servers: move mpserver51 to end of list to fix numerical ordering of servers) |
|||
Line 359: | Line 359: | ||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | | [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | ||
| {{N/a|None}} | | {{N/a|None}} | ||
|- | |- | ||
| mpserver20.flightgear.org | | mpserver20.flightgear.org | ||
Line 386: | Line 377: | ||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21604 marisag] | | [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21604 marisag] | ||
| {{N/a|None}} | | {{N/a|None}} | ||
|- | |||
| mpserver51.flightgear.org | |||
| {{yes|Up}} | |||
| Atlanta, Georgia, USA | |||
| {{yes}} | |||
| Dr. R0ckso | |||
| drr0ckso | |||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | |||
| Radio horizon is 414 miles | |||
|} | |} | ||
edits