195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| [[EDDL]] || Düsseldorf || some models || unknown || | | [[EDDL]] || Düsseldorf || some models || unknown || | ||
|- | |||
| [[EDDT]] || Berlin-Tegel || some models || unknown || | |||
|- | |- | ||
| [[EDDV]] || Hannover || Taxidraw || unknown || | | [[EDDV]] || Hannover || Taxidraw || unknown || | ||
Line 46: | Line 48: | ||
| [[EDFM]] || Mannheim || some models || unknown || | | [[EDFM]] || Mannheim || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[EDLA]] || Arnsberg-Menden || generic || unknown || nice hillside pasture | ||
|- | |- | ||
| [[EDLE]] || Essen-Mühlheim || Taxidraw || unknown || | | [[EDLE]] || Essen-Mühlheim || Taxidraw || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[EDLN]] || Mönchengladbach || Taxidraw || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[EDVE]] || Braunschweig || many models || unknown || | | [[EDVE]] || Braunschweig || many models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || | | (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || | ||
|- | |- |
edits