195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
| [[EDDL]] || Düsseldorf || some models || unknown || | | [[EDDL]] || Düsseldorf || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[EDDV]] || Hannover || Taxidraw || unknown || | |||
|- | |||
| [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | | [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | ||
|- | |- | ||
Line 53: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| [[EDVE]] || Braunschweig || many models || unknown || | | [[EDVE]] || Braunschweig || many models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | | [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || |
edits