195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| [[EDDH]] || Hamburg-Fuhlsbüttel || some models || unknown || | | [[EDDH]] || Hamburg-Fuhlsbüttel || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[EDDI]] || Berlin-Tempelhof || some models || unknown || | |||
|- | |||
| [[EDDL]] || Düsseldorf || some models || unknown || | |||
|- | |||
| [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | | [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | ||
|- | |- | ||
| [[EDFM]] || Mannheim || some models || unknown || | | [[EDFM]] || Mannheim || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[EDDT]] || Berlin-Tegel || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[EDLN]] || Mönchengladbach || Taxidraw || unknown || | | [[EDLN]] || Mönchengladbach || Taxidraw || unknown || | ||
|- | |- | ||
Line 52: | Line 56: | ||
| [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | | [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || | | (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || | ||
|- | |- |
edits