195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| EDAJ || Gera-Leunitz || || unknown | | EDAJ || Gera-Leunitz || || unknown | ||
|- | |||
| [[EDDC]] || Dresden || 1 model || 1 model || | |||
|- | |||
| [[EDDH]] || Hamburg-Fuhlsbüttel || some models || unknown || | |||
|- | |- | ||
| [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | | [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | ||
Line 45: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| [[EDDV]] || Hannover || Taxidraw || unknown || | | [[EDDV]] || Hannover || Taxidraw || unknown || | ||
|- | |- | ||
| [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | | [[EDHL]] || Lübeck Blankensee || some models || unknown || | ||
Line 53: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| [[EDDT]] || Berlin-Tegel || some models || unknown || | | [[EDDT]] || Berlin-Tegel || some models || unknown || | ||
|- | |- | ||
| (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || | | (none) || [[Verden-Scharnhorst]] || unknown || unknown || |
edits