195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| EDAH || Heringsdorf, Usedom || Taxidraw || unknown || nice coastal site | | EDAH || Heringsdorf, Usedom || Taxidraw || unknown || nice coastal site | ||
|- | |- | ||
| EDAI || Segeletz || || unknown | | EDAI || Segeletz || generic || unknown || grass only | ||
|- | |||
| EDAJ || Gera-Leunitz || || unknown | |||
|- | |- | ||
| [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | | [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models |
edits