195
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
! style="background:#efefef" | ICAO-Code !! style="background:#efefef" | Name of Airfield/Town !! style="background:#efefef" | Status (published) !! style="background:#efefef" | Status (development) !! class="unsortable" style="background:#efefef" | Comment | ! style="background:#efefef" | ICAO-Code !! style="background:#efefef" | Name of Airfield/Town !! style="background:#efefef" | Status (published) !! style="background:#efefef" | Status (development) !! class="unsortable" style="background:#efefef" | Comment | ||
|- | |- | ||
| | | EDAB || Bautzen || generic || unknown | ||
|- | |- | ||
| | | EDAC || Altenburg-Nobitz || generic || unknown | ||
|- | |- | ||
| | | EDAD || Dessau || generic || unknown | ||
|- | |- | ||
| EDAE || Eisenhüttenstadt || generic || unknown | | EDAE || Eisenhüttenstadt || generic || unknown | ||
|- | |- | ||
| EDAH || Heringsdorf || || unknown | | EDAH || Heringsdorf || Taxidraw || unknown || nice coastal site | ||
|- | |||
| EDAI || Segeletz || || unknown | |||
|- | |- | ||
| [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models | | [[EDDW]] || Bremen Airport || generic || many models |
edits