7
edits
Line 369: | Line 369: | ||
| Radio horizon is 414 miles | | Radio horizon is 414 miles | ||
|- | |- | ||
| | | mpserver20.flightgear.org | ||
| {{yes|Up}} | | {{yes|Up}} | ||
| South San Francisco, California, USA | | South San Francisco, California, USA | ||
| {{yes}} | |||
| Marisa Giancarla | |||
| marisag | |||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 marisag] | |||
| {{N/a|None}} | |||
|- | |||
| mpserver21.flightgear.org | |||
| {{yes|Up}} | |||
| Tokyo, Japan | |||
| {{yes}} | | {{yes}} | ||
| Marisa Giancarla | | Marisa Giancarla |
edits