7
edits
(→Servers: Remove obsolete page, update MPSERVER02, 03, 12 status) |
|||
Line 368: | Line 368: | ||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | | [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | ||
| Radio horizon is 414 miles | | Radio horizon is 414 miles | ||
|- | |||
| gameplayer.club | |||
| {{yes|Up}} | |||
| South San Francisco, USA | |||
| {{yes}} | |||
| Marisa Giancarla | |||
| marisag | |||
| [https://forum.flightgear.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=21111 drR0ckso] | |||
| {{N/a|None}} | |||
|} | |} | ||
edits